Pasukan Pengendali Blog
IBU PEJABAT
Moderator Puan Brendawati @ Khairiyyah Ismail brendawati@jmg.gov.my
Blogger Mohd Shafiq Farhan bin Mohd Zainudin farhan@jmg.gov.my
     
BAHAGIAN
     
BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL (BPT)
Moderator 1) En. Mohd Zahar bin Ibrahim (Pegawai Kimiabumi C41) zahar@jmg.gov.my
Blogger 2) En. Mohd Rizal bin Jasmi (Pembantu Geosains C27) mrizal@jmg.gov.my
     
PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL (PPM)
Moderator Pn. Salmah bt Baharuddin sal@jmg.gov.my
Blogger Pn. Ezulia bt Mat Johar ezulia@jmg.gov.my
     
NEGERI
 
JMG PERAK
Moderator En. Azmi b. Abu Bakar azmi@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Mohd. Jasmi b. Ibrahim (Pembantu Geosains, C22) jasmi@jmg.gov.my
  2) En. Mohd. Khalis Azfar b. Bakar (Pembantu Geosains, C17) khalis@jmg.gov.my
  3) En. Hishamahir Affendi b. Abdullah (Pembantu Geosains, C17) hishamahir@jmg.gov.my
     
JMG SABAH
Moderator En. Eddie Affandy bin Mohd Yusslee eddie@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Adyrean Edero Jingkah adyrean@jmg.gov.my
  2) Mohd Shafreen bin Mad Isa shafreen@jmg.gov.my
  3) En. Mohammad Azrol bin Mohammad Hanaffi azrol@jmg.gov.my
  4) Khairun Nasir bin Moktar khairun@jmg.gov.my
  5) Herorisan bin Paruka herorisan_paruka@jmg.gov.my
  6) Abdul Arif bin Tahar arif@jmg.gov.my
  7) Suriani Ramlee suriani@jmg.gov.my
  8) Besty Jenny Adim besty@jmg.gov.my
     
JMG SARAWAK
Moderator En. Manggon Abot (KUPM) manggonabot@jmg.gov.my
Blogger Cik Marina bte Marzuki (Pembantu Geosains, C22) marina2@jmg.gov.my
     
JMG JOHOR
Moderator Pn. Nor Asmah bt. Abdul Aziz (KUPM, Pegawai Geosains C44) asmah@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Asrul Sani bin Abdullah (Juruteknik, J22) asrul@jmg.gov.my
  2) Nurina Binti Jusoh (Juruteknik Ukur, J17) nurina@jmg.gov.my
     
JMG KEDAH/PERLIS/PULAU PINANG
Moderator En. Badrol bin Mohamad (KUPM / Pegawai Geosains C44) badrol@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Fakhruddin Afif bin Fauzi (C41) afif@jmg.gov.my
  2) Ismail bin Ghazali (Penolong Juruukur JA29) ismailg@jmg.gov.my
  3) Wan Benyyamin bin Rosli (Pembantu Geosains C19) bennyamin@jmg.gov.my
     
JMG KELANTAN
Moderator En. Mohamad Yusof bin Che Sulaiman mayusof@jmg.gov.my
Blogger En. Mohd Kilau bin Shafien mdkilau@jmg.gov.my
   
     
JMG TERENGGANU
Moderator En. Muhammad Fadzli Deraman mfadzli@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Tarmizi bin Ismail (Juruteknik) mtarmizi@jmg.gov.my
  2) Pn. Noorazlina bt. Abdullah (Juruteknik) azlina@jmg.gov.my
     
PUSPANITA
Moderator Puan Brendawati @ Khairiyyah Ismail brendawati@jmg.gov.my
Blogger Puan Norsaliza binti Saari saliza@jmg.gov.my
     
AKRAB
Moderator En. Nurzaidi bin Abdullah nurzaidi@jmg.gov.my
Blogger 1) Pn. Masrita Binti Mohd Aras masrita@jmg.gov.my
  2) En. Ishak Bin Ahmad ishak@jmg.gov.my
     
JMG NEGERI SEMBILAN/MELAKA  
Moderator Norhayati binti Mohd Rawi (Pegawai Geosains C44) norhayati_mr@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Adnan bin Jermi (Penolong Juruukur JA29) nanjermi@jmg.gov.my
  2) En. Saiful Azwan bin Kassim (Pembantu Geosains C17) saifulazwan@jmg.gov.my
     
JMG PAHANG   
Moderator En. Mohammad Aznawi bin Haji Mat Awan aznawi@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Zaki bin Alias (Pegawai Geosains, C41) zaki@jmg.gov.my
  2) Mohd Yusri Radzi (Juruteknik, JA29) yusri@jmg.gov.my
  3) Normaiziera bt Abdul Rahim (PPT) normaiziera@jmg.gov.my
     
JMG SELANGOR
Moderator  Cik Ropidah bt. Mat Zin (KUPM, C44) ropidah@jmg.gov.my
Blogger 1) En. Muhammad Ezwan bin Dahlan (Pegawai Geosains, C41) ezwan@jmg.gov.my
  2) En. Muhd Daniel Tan, (Juruteknik, J22) daniel@jmg.gov.my

Maklumat Perhubungan

Jabatan Mineral dan Geosains Malaysia,
Lantai 20, Bangunan Tabung Haji,
Jalan Tun Razak, 50658 Kuala Lumpur.

Tel: (603) 2161 1033
Faks: (603) 2161 1036
Emel: info[at]jmg[dot]gov[dot]my

Sentiasa Berhubung

Facebook-iconTwitter-iconYoutube-iconRSS-icon
Mobile-iconjmg mobile qr codemobile apps icon